o maternei

Blahoželáme! Ste tehotná! – stanete sa mamou!

Toto sú najšťastnejšie a najúžasnejšie chvíle vo vašom živote – užite si ich naplno!

Nasledujúce mesiace budú plné očakávania, vzrušenia ale aj veľkých zmien. Ako vám bábätko v brušku rastie, vaša pokožka sa  v oblasti brucha a prsníkov naťahuje. Na to, aby sa mohla vrátiť do pôvodného stavu, potrebuje nepretržitú starostlivosť a podporu už od prvého dňa tehotenstva.

Prečo používať špecializovanú kozmetiku pre tehotné ženy?

Počas tehotenstva a dojčenia je najlepšie používať kozmetické výrobky, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre toto jedinečné obdobie v živote ženy. Prečo? Pretože štandardná kozmetika často obsahuje chemikálie, ktoré prenikajú cez pokožku, umožňuje toxínom hromadiť sa v tele. Aj keď je pokožka bariérou mnohých látok, niektoré zložky používané v modernej kozmetike sa v malom množstve absorbujú do krvi a potom sa ľahko prenášajú z matky na dieťa. Éterické oleje a parfumy môžu spôsobiť alergické reakcie, zatiaľ čo silné vône môžu dráždiť zvýšený čuchový zápach, ktorý tehotné ženy často zažívajú.

Vždy, keď Maternea vyvíja nový produkt, pripomína si jedinečné požiadavky tehotných žien a hľadá najlepšie možné riešenie – pre vás a vaše dieťa.

Maternea garantuje

claims

V produktoch Maternea sa používajú iba čisté a vysoko kvalitné prísady. Nepridávame parfumy, ale spoliehame sa na prirodzenú vôňu olejov. Koža býva počas tehotenstva citlivejšia, takže naše výrobky sú hypoalergénne a dermatologicky testované. Zaručená bezpečnosť pre matku a dieťa. 

Starajte sa o svoju pokožku s produktmi Maternea a vaša pokožka vám vráti láskavosť!