6. Gél na intímnu hygienu

Gél na intímnu hygienu

Hormonálna nerovnováha znižuje prirodzenú obranu tela a môže spôsobiť vaginálne ťažkosti, ako sú infekcie, začervenanie, svrbenie a pálenie. Aby sa predišlo takýmto problémom, je nevyhnutná intímna hygiena a osobitná denná starostlivosť pri udržiavaní optimálnych hladín pH.

Tento gél je špeciálne navrhnutý pre potreby tehotných žien. Obsahuje kombináciu zložiek, ktoré pomáhajú udržiavať normálne hodnoty pH (3,5 – 4,5) v intímnej oblasti počas tehotenstva. Gél, ktorý je ideálny pre rýchlu a ľahkú každodennú hygienu, poskytuje pocit sviežosti a čistoty. Šetrne čistí intímnu oblasť a chráni ju pred infekciami.

 

Kombinácia prísad obsiahnutých v tomto produkte šetrne čistí intímnu oblasť, chráni ju pred infekciami a udržuje ju zdravú. 

Kyselina mliečna pomáha udržiavať optimálne pH počas tehotenstva (medzi 3,5 a 4,5). Čítaj viac

Výťažok z harmančeka je známy svojimi protizápalovými a upokojúcimi vlastnosťami. Má antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. Liečivé sily pochádzajú z kvetov rastliny, ktoré obsahujú bisabolol, oxidy A a B a flavonoidy. Medzi ďalšie vlastnosti výžažku patrí anti-erytém (proti sčervenaniu pokožky) a antipruritické vlastnosti, stimulácia krvného obehu a zvyšuje hojenie poškodenej pokožky (ekzém a psoriáza). Čítaj viac

Alantoín má prirodzene upokojujúce a liečivé účinky, ktoré zvyšujú obsah vody v bunkovom jadre a posilňujú štruktúru buniek. Hydratuje a vyhladzuje pokožku a podporuje regeneráciu buniek pre rýchlejšie hojenie rán a jaziev. Čítaj viac

Glycerín pomáha udržiavať pokožku zdravú a pokojnú. Čítaj viac

Maternea gél na intímnu hygienu vytvára jemnú penu, ktorá
rýchlo čistí a ľahko sa oplachuje. 

Je vhodný na každodenné použitie počas tehotenstva aj po ňom.
Pri sprchovaní nanášajte na intímnu oblasť a dobre opláchnite. 

Len na vonkajšie použitie!

Nepoužívajte priamo na stehy!

Objem: 200 ml 

Balenie: fľaša v krabičke

Zloženie: Aqua, Lauryl Glucоside1, Cocamidopropyl Betaine, PEG-18 Glyceryl Oleate / Cocoate, Glycerin1, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Extract1, Aloe Barbadensis Leaf Extract1, Allantoin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

1 rastlinný

Najlepšie pracuje v kombinácii s: